Žaliasis kanjonas ir Paslėpto rojaus krioklys +Manavgaro mecete( kulliye mecete antradieniais ir sestadieniais lietuvių kalba Ekskursijos

Side-Manavgatas
(0) / (0 Komentarai)

Detalė

Siūlome jums kupiną įspūdžių ekskursiją: Turkijos kaimo gyvenimas, vaisių sodai, kaimo mečetė, vaizdingų krioklių kaskada ir garsusis Žaliasis kanjonas.

jūsų laukia pasivaikščiojimas Paslėptame Rojuje. Būtent taip šios vietos pavadinimas verčiamas iš turkų kalbos - pasakiškai gražus keturių pakopų krioklys, dangaus mėlynumo vanduo, apsuptas smaragdo žalumo šlaitais. Drąsuoliai galės maudytis gaivinančiame vandenyje.
Po maudynių jums bus pasiūlyti gardūs pietūs (gėrimai už papildomą mokestį).
Vėliau kelionę tęsime Žaliajame kanjone. Ekskursija į Žaliąjį kanjoną yra viena populiariausių ir neabejotinai įspūdingiausių krypčių regione. Besigrožėdami iš laivo smaragdinės spalvos vandeniu, stačiomis uolomis bei retkarčiais pasirodančiais medžiais ar iš vandens išnyrančiomis mažomis salelėmis būsite užburti ir padarysite neįtikėtinas nuotraukas. Vaizdai išties didingi.
Kažkada šiuo kanjonu tekėjo viena iš kalnų upių, bet 1984 metais pastačius trečią pagal aukštį užtvanką Turkijoje - Oymapinar – viskas kas buvo už jos, buvo užlieta žalios spalvos vandeniu. Laivui sustojus prie platformų, galėsite išsimaudyti gaivinančiame vandenyje. Tik nepamirškite pasirūpinti maudymosi kostiumais ir kremu nuo saulės. Laivas skirtas tik mūsų grupei. Laive būsite vaišinami arbata, kava ir gaiviaisiais gėrimais.  ,Po pasiplaukiojimo vyksime į didžiausią ir gražiausią regiono mečetę Külliye, kuri turi net keturis minaretus, kur sužinosite apie islamo tradicijas.
Ekskursija vyksta antradieniais  ,ir  šeštadieniais lietuvių kalba.
Ekskursijos kaina 35 € 
0-6 metų vaikams nemokama
7-12 metų vaikams pusė kainos
Ką reikia pasiimti su savimi?
- Akiniai nuo saulės
- Kremas nuo saulės
- Galvos apdangalas
- Maudymosi kostiumėlis
- Rankšluostis 
 Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Pervežimas iš/į viešbutį
- Pietūs
- Gaivieji gėrimai, kava, arbata laive
 Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Gaivieji ir alkoholiniai gėrimai pietų metu
- Asmeninės išlaidos
Paėmimo iš viešbučio laikas:
Belek - 8:00
Boğazkent - 8:20
Gündoğdu - 9:00
Çolaklı - 9:10
Kumköy - 9:25
Side - 9:35
Sorgun - 9:55
Kızılağaç - 10:20
Grįžimas į viešbutį:
Side - tarp 17:00 ir 18:00
Belek - apie 18:30
* Išankstinis apmokėjimas nereikalingas. Galite sumokėti kelionės metu. 

 

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!