Spalvingas Stambulas vyksta pirmadieniais Ekskursijos

Stambulas
(0) / (0 Komentarai)

Detalė

Spalvingas Stambulas
Ši ekskursija nustebins senosios krikščioniškos miesto dalies namukų spalvų šėlsmu bei panoraminiais Aukso rago ir Stambulo vaizdais.
Kelionę pradėsime prie įėjimo į centrinius Stambulo universiteto rūmus. Universitetas, atidarytas 1453 m., yra vienas seniausių Europoje. 
Toliau eisime prie romėnų statyto 971 m ilgio Valento akveduko, buvusio pagrindine vandens tiekimo sistemos grandimi Rytų Romos imperijos sostinėje, Konstantinopolio mieste. Dabar tai vienas iš labiausiai krentantčių į akis Stambulo objektų.
Pakeliui į spalvingą kvartalą pamatysime raudoną Šv. Marijos bažnyčios pastatą. 
O iškart po to pasinersime į ryškias senų gatvelių, namų ir laiptų spalvas. Jaukios kavinukės, antikvarinės parduotuvės, siauros gatvelės, senoviniai automobiliai – viskas stebina spalvų ir atspalvių įvairove. 
Nuo spalvų margumo mūsų akys pailsės išvydusios Aukso rago įlanką, ant kurios kranto pastatyta XIX a. unikali iš metalo pagaminta Bulgarų bažnyčia. Apžiūrėję prabangiai paauksuotą Bulgarų bažnyčią, pietausime  restorane ant įlankos kranto.
Po pietų funikulieriumi pakilsime į Pierre Loti kalvos apžvalgos aikštelę. Iki horizonto besidriekiantis didingas beribis Stambulas, saulės spinduliais žaižaruojantys Aukso rago vandenys, kalvos, salos ir tiltai nepaliks abejingų.
Į kaina įskaičiuota: 
- transporto ir funikulieriaus išlaidos,
- pietūs restorane
0-6m. vaikams nemokamai, 
Ekskursija vyksta Lietuvių kalba pirmadieniais. Kaina suaugiems 50 eurų

Komentarai (0)

Komentaras

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įkelti nuotrauką

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!