Princų salos kiekviena diena Ekskursijos

Stambulas
(0) / (0 Komentarai)

Detalė

Princų salos
Princų salos yra populiari vienos dienos kelionių kryptis iš Stambulo. Tai 9 salų archipelagas, esantis Marmuro jūroje – ekologiškai švarus ir labai gražus Stambulo kampelis. Tačiau Princų salų perliukai – ne tik nuostabi gamta, gražūs paplūdimiai ir švarus oras. Šiame Stambulo kampelyje yra daug gražių pastatų su įdomia istorija.
Mūsų kelionė laivu prasideda 10:00 val., vykstame į 2 salas - Kinaliada ir Buyukada. Pirmas apsilankymas Kınalı saloje. Čia išlipame iš laivo ir su gidu leidžiamės į 45 min. ekskursiją, kurios metu suteikiama informacija apie salą. Po ekskursijos pietausime laive (atviras švediškas stalas, gaivieji gėrimai). Po pietų judame link kitos - Büyükada - salos. Atvykę į salą svečiams suteikiame 2 valandas laisvo laiko. Per tą laiką galėsite pasivaikščioti po salą pėsčiomis ar (pageidaujant) elektromobiliu arba išsinuomoti dviračius. Galite pasėdėti nedidelėse kavinukėse su panoraminiais tolumoje likusio Stambulo vaizdais.
Princų salų istorija gana įdomi. Bizantijos laikais į salas buvo tremiami princai ir kunigaikščiai. Po 1302 m., Osmanams užėmus Jalovos miestą, į salas atskubėjo graikų pabėgėlių srautas iš Mažosios Azijos. Pačias salas osmanai užėmė tik 1453 m., prieš pat Konstantinopolio žlugimą. Vėliau Osmanų sultonų giminaičiai buvo tremiami į Princų salas.
XIX amžiuje salos tapo populiaria turtingų Konstantinopolio graikų, armėnų ir žydų atostogų vieta. O vėliau ir turtingų turkų. Dėl šio derinio Princų salose galima rasti įvairių laikų ir kultūrų paminklų, daug prabangių vilų. Salų gamta saugoma, nėra pramonės įmonių, draudžiama važiuoti motorinėmis transporto priemonėmis.
Keliautojų laukia nuostabi kelionė laivu po Marmuro jūrą, pasivaikščiojimas po kvapniomis pušimis apaugusias salas, parkų lankymas, skanūs pietūs, švarus oras, ramybė ir kvapą gniaužiantys vaizdai. Ekskursijos pabaiga 17 val.
Į kelionės kainą įskaičiuota:
- transferis iš/į viešbučio
- plaukimas laivu
- pietūs ir gaivieji gėrimai pietų metu
Ekskursijos kaina 40€
0-3 m. vaikai - nemokamai, 3-6 m. - 25€
Ekskursija vyksta Angliškai kiekviena diena 

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!