Myra ir Kekova trečiadieniais,penktadieniais ir sekmadieniais rusų ir anglų kalbomis Ekskursijos

Alanija
(0) / (0 Komentarai)

Detalė

Ekskursija į Mirą Kekovą – bene viena unikaliausių kelionių, kuri patiks istorijos ir neįtikėtinų vaizdų mylėtojams. Vykstame į kruizą po senovės miestus. 
Pamatysite prieš tūkstančius metų gyvavusios  Likijos šalies miestus, laivu aplankysite garsųjį užtvindytą Kekovos miestą, pamatysite jo pastatus tiesiai per nuostabiai skaidrų vandenį. Gidas parodys Šv. Mikalojaus bažnyčią, Demre miesto amfiteatrą, Miros miesto uolose iškaltus kapus ir daug daugiau.
Ekskursija senosios Likijos karalystės link. Už Kemero ir Finikės miestelių esantys kelių serpentinai leis grožėtis nuostabia gamta ir pajūriu. Kadangi išvykimas iš viešbučių ankstyvas, tai iš vakaro pasirūpinkite pusryčių dėžutėmis, nes pakeliui bus sustojimas pusryčiams kavinėje.
Ekskursijos metu lankysitės Likijos mieste Miroje, kurio dabartinis pavadinimas yra Demre. Jis ypatingas ne tik dabar matomomis kalnuose iškirstomis kapavietėmis ir antikiniu teatru, bet ir tuo, kad čia galite apsilankyti Šv. Mikalojaus bažnyčioje. Su šiuo šventuoju yra susiję nemažai legendų ir pasakojimų. Būtent Šv. Mikalojaus ir yra tas tikrasis Kalėdų senelis. Tačiau apie šias legendas daugiau išgirsite kelionės metu. 
Būkite pasiruošę ir maudymosi aprangas su rankluosčiais, nes plauksite laivu po įlankas, o prie vienos iš salų yra prisišliejęs nuskendęs Kekovos miestas. Dar ir dabar ne tik krante, bet ir po vandeniu galima matyti namų griuvėsius, kartais net amforas. Laivuose paprastai būna specialiai įrengta stiklinė dugno dalis. Bus sustojimas maudynėms. Plaukiant atgal ant kalno matysis Simenos miesto tvirtovės griuvėsiai ir senieji sarkofagai. 
Plaukdami laivu būkite labai atidūs, nes dažnai vandenyje galima išvysti didžiulius vėžlius.
Ekskursijos metu pietausite viename iš vietinių restoranų. lankysitės ikonų parduotuvėje.

Ekskursija  vyksta  treciadieniais , penktadieniais ir sekmadieniais , yra gidas kalbantis Rusiskai, yra gidas kalbantis Angliškai,  yra gidas moka ir Rusiskai ir Anglisaki

0-3 metu vaikams nemokamai

4-8 metu vaikams puse kainos

Suaugiems 65  euru


Ką reikia pasiimti su savimi?
- Patogi avalynė
- Akiniai nuo saulės
- Kremas nuo saulės
- Galvos apdangalas
- Maudymosi kostiumėlis
- Rankšluostis 
- Vanduo
- Lunch Box (pusryčių dėžutė) iš viešbučio
 Į kelionės kainą įskaičiuota:
- Pervežimas iš/į viešbutį
- Pietūs
- Bilietai į muziejus
- Gido paslaugos
 Į kelionės kainą neįskaičiuota:
- Gaivieji ir alkoholiniai gėrimai
- Asmeninės išlaidos
Paėmimo iš viešbučio laikas:
Mahmutlar - 2:45
Oba - 3:00
Alanya - 3:15
Konaklı - 3:45
Türkler - 4:00
Avsalar - 4:15
Okurcalar - 4:45
Grįžimas į viešbutį:
Mahmutlar - 21:00
Oba - 20:45
Alanya - 20:30
Konaklı - 20:15
Türkler - 20:10
Avsalar - 20:10
Okurcalar - 20:05
* Išankstinis apmokėjimas nereikalingas. Galite sumokėti kelionės metu. 

P.S. Dažnai vedu ekskursijas dienos metu. Būtinai atsakysiu el. paštu į jūsų klausimus iki 20:00 val. ir atsiųsiu paėmimo iš viešbučio laiką.

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!