Manavgato krioklys , Sides antikinis miestas, Aspendos antikinis teatras Rusų ir Anglų kalba, antradieniais ir sekmadieniais Ekskursijos

Alanija
(0) / (0 Komentarai)

Detalė

 

Aspendos - Side - Manavgato kriokliai
‌Ši ekskursija - tai galimybė pajusti istorinę, kultūrinę ir gamtos aurą, būdingą šiam Viduržemio jūros regionui, pasigrožėti atsiveriančiomis panoramomis ir gerai pailsėti.
 Sidė - miestas, kuris buvo pastatytas mažame pusiasalyje, praeityje čia buvo svarbus šalies uostas.  Sidėje vyrauja romėniškoji architektūra. Ekskursijos metu pabuvosite senamiestyje, kur yra išlikusios senovinės Apolono ir Dioniso šventyklos, miesto vartų likučiai, triumfo arka, žinomos romėniškos pirtys kilmingiesiems ir miestiečiams, amfiteatras, į kurį sutilpdavo daugiau nei aštuoniolika tūkstančių žiūrovų.
Antrasis ekskursijos tikslas - senovinis romėniškasis Aspendos amfiteatras, pastatytas mūsų epochos aušroje, antrajame šimtmetyje. Jis išsilaikė labai gerai, turbūt geriausiai iš pasaulyje žinomų amfiteatrų. Šiuo metu čia rengiami koncertai, festivaliai ir kiti kultūriniai renginiai. 
Iš senovinių objektų ekskursija persikels į žaliąjį kampelį - į Manavgato krioklius. Nedideli kriokliai pradžiugins Jus galingu vandens tekėjimu. Vėsa kviečia pailsėti gamtoje, pasivaikščioti palei upę, tekančią per parką.
Ekskursija skirta tiems, kurie mėgsta aktyvų,  pažintinį poilsį.    0-4 metu vaikams nemokamai, 

 

 

 

 

 

t

 

 

 

Vyksta: antradieniais 

Sekmadieniais. 

 

Kalbos: Rusų kalba, Anglų kalba 

 

1) Jei keliaujate su vaiku iki 6 m. imtinai,– rezervuodami rinkitės skiltį „Vaikų (0–6)“, nemokamai,  5-8 vaikams puse kainos 

 

 

 

Įskaičiuota: transportas, gidas, draudimas, įėjimo bilietai, pietūs.

 

 

 

Komentarai (0)

Komentaras

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įkelti nuotrauką

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!