Manavgato krioklys, Manavgato upėje plaukimas, ir Turgus ,Rusų ir Anglų kalba , pirmadieniais ir ketvirtadieniais Ekskursijos

Alanija
(0) / (0 Komentarai)

Detalė

Ürün AçıklamasıManavgatas: upė, kriokliai ir paprastų turkų gyvenimas.

Ekskursiją pradėsime nuo apsilankymo triukšmingame įvairiaspalviame turkiškame turguje. Didžiulis kiekis ir įvairovė vaisių ir daržovių, prieskonių, riešutų ir saldumynų, spalvingi prekystaliai, smagi prekyba, rytietiški skoniai ir kvapai - kviečiame pasinerti į tikro paprasto Turkijos miesto gyvenimo atmosferą.

Vėliau leisimės į malonią kelionę lauvu Manavgato upe su neįtikėtinai žaliu vandeniu. Nuplaukus į vietą, kur Manavgato upė įteka į Viduržemio jūrą, jūsų laukia neįprastos maudynės. Siaura smėlėta nerija skiria sūrų šiltą jūros vandenį ir gaivinantį gėlą upės vandenį. Būtent tokios linksmos ir smagios kontrastinės maudynės jūsų laukia. Po maudynių pietausite laive. 

Po ramaus ir malonaus pasiplaukiojimo upe vyksite į krioklių kaskadą. Šaltas burbuliuojantis vanduo greitai ir triukšmingai leidžiasi žemyn iš kelių neaukštų, bet plačių upės slenksčių. 

Mūsų ekskursija baigsis didžiausioje Viduržemio jūros pakrantėje mečetėje. Klasikiniu Osmanų stiliumi pastatyta mečetė su keturiais minaretais papuošta labai gražia keramika ir vitražais.

Ši kelionė puikiai tinka šeimoms su vaikais. Praleisite ramią, bet turiningą dieną, pamatysite Turkijos gamtos grožybes ir susipažinsite su miestiečių gyvenimu., pietus įskaičiuoti į kaina kaina 25 eurų

Komentarai (0)

Komentaras

Jūsų el. pašto adresas nebus skelbiamas.
Įkelti nuotrauką

Prenumeruoti naujienas

Gaukite naujausius pasiūlymus pirmi!