Kurto kanjonas

Kurto kanjonas (turk. Tazi) - vienas gražiausių kanjonų ne tik Antalijos regione, bet ir visoje Turkijoje. Nuo uolų atsiveria kvapą gniaužiančios panoramos ir akys gali aprėpti ne tik daug kilometrų aplinkui, bet ir kelis šimtus metrų žemyn. Čia ne tik nuotraukos įspūdingos, bet ir realybė.

Susirinkę iš viešbučių ir pasukę iš pagrindinio kelio pamažu važiuosite slėniais ir kilsite į kalnus. Šis kelias jums gali būti jau ir pažįstamas. Bus sustojimai net tik trumpam atokvėpiui, bet ir pamatyti gražias bei įdomias vietas. Vienas iš sustojimų prie antikinio tilto. Vėliau kelias kyla vis aukštyn į kalnus ir išvažiuosite iš Kiopriuliu kanjono kol įspūdingos panoramos keis viena kitą. Dar vienas sustojimas prie stačių skardžių, kur girdisi apačioje šniokščiantis upės vanduo, bet ir tai dar ne viskas. Dar šiek tiek pavažiavę kalnų keliais ir serpentinais sustosite lyg ir niekuo neišsiskiriančioje vietoje - aplinkui pušynai, takeliai, tačiau būtent dabar būsite arčiausiai svarbiausio taško. Išlipus iš autobuso reikės paeiti kelis šimtus metrų miško keliuku ir tuomet išeisite iš miškelio prie pat skardžio. Ką matėte tik internete ir savo svajonėse, tai galėsite pamatyti savo akimis ir realybėje. Šioje vietoje, kur atsiveria nuostabus vaidas į Tazi kanjoną, turėsite laisvo laiko. Vėliau grįšite žemyn iki Kiopriuliu kanjono, kuriame bus laiko maudynėms upėje, o paskui bus pateikti pietūs ant upės kranto.

Tai smagi pramoginė ekskursija, kurios metu matysite daug gamtos ir būsite kalnuose, netoli upių. Žinoma kelionė priklauso ir nuo oro sąlygų pavasarį ir rudenį. Su savimi būtina turėti patogią avalynę (sandalai arba sportinė ir einant uolomis jokiu būdu ne įspiriama), turėkite kremus nuo saulės, galvos apdangalus, vandens, foto aparatus, maudymosi aprangą.

Ekskursija organizuojama lietuvių kalba pirmadieniais ir ketvirtadieniais. Esant didesniam keliautojų skaičiui važiuoja daugiau nei vienas autobusas ir gidas būna viename ar kitame autobuse pakaitomis. Tai nėra istorinė ekskursija, todėl kalbama daugiau apie Turkiją apskritai ir grožimasi gamta.

Paėmimas iš Alanijos, Sidės ir Manavgato su gidu. Iš Kemero, Antalijos ir Beleko paima vairuotojas.

  • Ekskursija Kurto kanjonas
  • Išvykimas 08:30, grįžtame - 17:30
  • Kaina 35€ suaugusiems, vaikams iki 13 metų 17€, vaikams iki 7 metų -nemokamai (pietūs įskaičiuoti į kainą. Gėrimai už papildomą mokestį)
  • 0-7 metų vaikams nemokama
  • 7-12 metų vaikams pusė kainos

Rezervuoti

Vardas ir Pavardė
Jūsų telefono numeris
Jūsų elektroninis paštas
Jūsų viešbučio pavadinimas
Ekskursijos Data
Suaugusių
Vaikų 0-7 (nemokama)
Vaikų 7-12(pusė kainos)

Ar esate pasiruošę eiti su mumis?

Galite susisiekti su mumis, jei norite daugiau sužinoti apie kelionę.