Visureigių Safaris Alanijoje

Atvirais visureigiais važinėsite po Tauro kalnus, kurie driekiasi palei visą pakrantę. Visureigiuose bus vairuotojai, todėl visą dėmesį galėsite sutelkti, ne tik į kelią, bet ir į visą supančią gamtą, kaimus, vaismedžių sodus. Ekskursijos metu apsilankysite kaime, kuriame galėsite užeiti į mečetę, taip pat nuvažiuosite iki užtvankos. Smagią ekskursiją dar labiau paįvairina vandens mūšiai. Visureigių safario metu pietausite viename restoranėlių, kuris įsikūręs ant Dim upės vandens, todėl čia pajusite tarsi natūralų oro kondicionierių. Nors upės vanduo ir šaltokas, tačiau drąsiausi galės išsimaudyti. Būkite pasiruošę maudymosi aprangas, rankšluosčius. Šios ekskursijos metu važiuosite prie stalaktitų ir stalagmitų olos Dim, 

Į kainą įskaičiuoti pietūs, tačiau gėrimai už papildomą mokestį.  Taip pat turėkite omenyje, kad užeinant į mečetę reikia dengti pečius ir rūbai negali būti trumpesni nei iki kelių. Rekomenduojama turėti skraistes. Žinoma gali prireikti ir kremų nuo saulės. Į ekskursiją pasiimkite foto aparatus, kad galėtumėte įsiamžinti nuotraukose. 

0-6 m. vaikams nemokama, tačiau reikės papildomai sumokėti už pietus. Taip pat žr. kelionės rekomendacijas. 7-12 m. vaikams 50% kainos.

Ekskursija vedama anglų, rusų kalbomis

  • Ekskursija Visureigių Safaris Alanijoje
  • Išvykimas 09:00, grįžtame - 16:00
  • Kaina 15€ (pietūs įskaičiuoti, gėrimai kainuoja papildomai)
  • 0-7 metų vaikams nemokama
  • 7-12 metų vaikams pusė kainos

Rezervuoti

Vardas ir Pavardė
Jūsų telefono numeris
Jūsų elektroninis paštas
Jūsų viešbučio pavadinimas
Ekskursijos Data
Suaugusių
Vaikų 0-7 (nemokama)
Vaikų 7-12(pusė kainos)

Ar esate pasiruošę eiti su mumis?

Galite susisiekti su mumis, jei norite daugiau sužinoti apie kelionę.