Vakarinis Žaliasis Kanjonas

 

viena iš populiariausių ekskursijų Alanijos – Sidė regione – Žaliasis kanjonas. Atsižvelgdami į Jūsų pageidavimus ir norą palengvinti šią išvyką, ją mažumėlę pakeitėme. Išvyksime po pietų, kai saulė nebus tokia kaitri. Visų pirma lankysime Manavgato pagrindinę mečetę – Merkez Külliye Camii. Ji didžiausia ir unikaliausia Antalijos regione, nes turi net keturis minaretus, tris 60 metrų aukščio balkonus bei dvidešimt septynis mažus kupolus. Ši mečetė pastatyta 2004 metais, o jos statybai buvo panaudota net 250 tonų metalo konstrukcijų, daug kūbinių metrų betono ir kainavo virš 500,000 EUR. Lankantis mečetėje moterims būtina dengti galvą skara, rekomenduojame vilkėti drabužius dengiančius pečius ir kelius tai galioja tiek vyrams tiek ir moterims.

Vėliau kelionę tęsime ypatingoje vietoje, gamtos apsuptyje, iš laivo grožintis smaragdinės spalvos vandeniu, stačiomis uolomis, bei retkarčiais pasirodančiais medžiais ar iš vandens išnyrančiomis mažomis salelėmis. Vaizdai išties didingi.

Kažkada šiuo kanjonu tekėjo viena iš kalnų upių, bet 1984 metais pastačius trečią pagal aukštį užtvanką Turkijoje, Oymapinar – viskas kas buvo už jos, buvo užlieta žalios spalvos vandeniu. Laivui sustojus prie platformų, turėsite galėsite išsimaudyti gaivinančiame vandenyje. Tik nepamirškite pasirūpinti maudymosi kostiumais ir kremu nuo saulės. Laivas bus privatus tik mūsų grupės, Po smagaus pasiplaukiojimo, maudynių ir įspūdingų įamžintų kadrų, sugrįšite į Jūsų viešbutį vakarienės metui., ekskursija vyksta antradieniais  ir šeštadieniais ekskursija vedama Lietuvių kalba

  • Ekskursija Vakarinis Žaliasis Kanjonas
  • Išvykimas 14 00 grįžtame - 18 30
  • Kaina 30€ suaugusiems, vaikams iki 13 metų 15€, vaikams iki 7 metų -nemokamai (įskaičiuoti gaivieji gėrimai
  • 0-7 metų vaikams nemokama
  • 7-12 metų vaikams pusė kainos

Rezervuoti

Vardas ir Pavardė
Jūsų telefono numeris
Jūsų elektroninis paštas
Jūsų viešbučio pavadinimas
Ekskursijos Data
Suaugusių
Vaikų 0-7 (nemokama)
Vaikų 7-12(pusė kainos)

Ar esate pasiruošę eiti su mumis?

Galite susisiekti su mumis, jei norite daugiau sužinoti apie kelionę.